Група компаній АІС – ексклюзивний імпортер  Інфо лінія АІС  0 800 500 205

Перезвоните мне

Кредит

Група компаній «АІС» є одним з лідерів з продажу транспортних засобів. На сьогодні компанія пропонує своїм клієнтам фірмову програму «АІС Фінанс», в рамках якої діє кредитна біржа з більш ніж 50-тьма кредитними програмами від більш ніж 10 банків-партнерів. Пакет кредитних пропозицій постійно розширюється і поліпшується.

Банки-партнери:
ПАТ КБ "Глобус"
ПАТ "Креді Агріколь Банк"
ПАТ "Кредобанк"
ПАТ "Ощадбанк"
"Перший Український Міжнародний Банк"
ПАТ "ПроКредит Банк"
ПАТ "Укрексімбанк"
ПАТ "ТАСкомбанк"
ПАТ КБ "Правекс-Банк"
ПАТ АБ "Укргазбанк" та ін.

Результатом співпраці з провідними банками-партнерами є одні з кращих умов на ринку кредитування, що задовольняють запити самого вимогливого клієнта. У торгових центрах Групи компаній «АІС» можна підібрати умови, які підходять кожному клієнту. Адже банки-партнери пропонують програми кредитування, що передбачають перший внесок від 10% * або тривалий період кредитування до 8 років. * Також є програми, які передбачають відсутність щомісячних або початкових комісій та інші вигоди, серед яких:
- перший внесок від 10%; *
- термін - до 7 років; *
- наявність кредитних програм без комісій; *
- конкурентні ринкові ставки від 0,01% річних; *
- відсутність додаткових або прихованих платежів. *

Завдяки фірмовій програмі «АІС Фінанс» і кредитній біржі клієнти Групи компаній «АІС» отримують ряд переваг:

Схема роботи кредитної біржі проста: клієнт приходить в торговий центр «АІС» з мінімальним пакетом документів і залишає заявку на кредит у фінансового менеджера. Менеджер вносить дані про клієнта в систему, яка автоматично розсилає заявку в кілька банків. Після розгляду банками заявки, клієнту надається інформація про банки, які відповіли позитивно.

Завдяки кредитній біржі «АІС»:
• З'являється вибір між банками, які зацікавлені у видачі кредиту. Клієнт може вибрати банк, який пропонує найкращі умови, які відповідають очікуванням покупця.
• Заявку клієнта розглядає велика кількість банків, що максимізує ймовірність позитивного рішення щодо надання кредиту.
• Ще одна важлива перевага кредитної біржі «АІС» - зручність. Клієнту не потрібно їздити по різних банках, з'ясовувати які з них кредитують покупку, розбиратися в умовах і т.д. Всі ці питання вже вирішені Групою компаній «АІС», яка створивши програму «АІС Фінанс» і налагодивши партнерські відносини з банками на вигідних для клієнта умовах. Завдяки «АІС Фінанс» клієнт приходить в одне місце - торговий центр «АІС», де вирішуються всі питання щодо отримання кредиту.

Отримати консультацію по фірмовій програмі «АІС Фінанс» можна у менеджера з продажу у всіх торгових центрах Групи компаній «АІС» по всій Україні.

Послуги кредитування здійснюються банками партнерами, які мають відповідні ліцензії НБУ. Більш детальну інформацію про партнерів і умови програм кредитування уточнюйте у Продавця.

* Вказані найкращі умови кредитування в рамках різних програм кредитування, які не застосовуються одночасно. Розмір початкового внеску, процентної ставки, термін кредитування, а також наявність і розміри комісій залежать від банку-партнера, обраної кредитної програми, марки транспортного засобу, країни виробника. Більш детальні умови кредитування дізнавайтеся у менеджерів з продажів.