Група компаній АІС – ексклюзивний імпортер  Інфо лінія АІС  0 800 500 205

Перезвоните мне

Корпорація FAW відзначає свій день народження і планує в цьому році вийти на український авторинок!

2019-07-17


FAW (China First Automotive Group Corporation) - найстаріша китайська автомобілебудівна компанія, яка була заснована в липні 1953 р. Створення першого автомобілебудівного заводу в КНР ознаменувало собою початок розвитку автомобільної індустрії країни, FAW випустила першу вантажівку і перший легковий автомобіль в Китаї.

На сьогоднішній день Корпорація FAW займає лідируючі позиції в Китайській автомобільній промисловості. Обсяг продажів FAW перевищує 3,3 мільйона автомобілів на рік. Корпорація FAW займає 132 місце в рейтингу 500 найбільших світових компаній за версією Fortune Global і представлена ??в 40 країнах світу.

Корпорації FAW належить 28 дочірніх компаній, а ще в 18 компаніях FAW володіє контрольним пакетом акцій.

FAW має спільні підприємства з виробництва автомобілів з групою Volkswagen AG, Toyota Motor Corporation і Mazda Motor Corporation, а також веде розробку модельного ряду з їх активною участю і використовує їх технології, агрегати і комплектуючі при виробництві автомобілів.

Робота над створенням автомобілів FAW ведеться в 5-ти R&D центрах по всьому світу:

1) Глобальна штаб-квартира R&D - Чанчунь (Китай), яка займається розробкою платформ, шасі, силових агрегатів і іншими роботами з проектування.

2) Центр Передових Технічних Інновацій - Пекін (Китай).

3) Центр досліджень і розробок автомобілів «New Energy», розробка дизайну екстер'єру та інтер'єру - Шанхай (Китай).

4) Центр перспективних досліджень і розробок - Мюнхен (Німеччина).

5) Науково-дослідний центр AI - Силіконова долина, Каліфорнія (США).

В даний час FAW виробляє автомобілі 6 категорій, в тому числі: вантажівки (малої, середньої і великої вантажопідйомності), позашляховики, легкові автомобілі, електромобілі, автобуси. FAW випускає автомобілі під чотирма власними брендами (Xiali, Hongqi, Jiaxing FAW, Besturn). Також, FAW виробляє в Китаї такі бренди і моделі, як Volkswagen CC, Bora; Audi A4, A6, Q5 і Q3; Mazda; Toyota Prius, LC200 і RAV4 та ін.

Сьогодні крім консолідації і розвитку внутрішнього ринку, корпорація FAW продовжує завойовувати міжнародні ринки і поступово розвиває світову збутову і сервісну мережу. Відомо, що FAW планує вийти на український ринок легкових і вантажних автомобілів. Так, нещодавно FAW підписала ексклюзивні угоди з Групою компаній АІС - одним з найбільших в Україні операторів з продажу та сервісного обслуговування автомобілів, автобусів і агротехніки. Відповідно до умов підписаних угод Група компаній АІС буде здійснювати імпорт, роздрібний продаж як вантажних (вантажопідйомністю від 2,8 до 40,0 тонн), так і легкових автомобілів (седани і кросовери) бренду FAW, а також займатися розвитком дилерської мережі, організацією гарантійного та післягарантійного та сервісного обслуговування.

У перспективі FAW планує подальшу співпрацю з Групою компаній АІС в напрямку електромобілів і автобусів.

Старт продажів автомобілів FAW в Україні заплановано на другу половину 2019 року.

Більше інформації про Групу компаній АІС, автомобілі, що пропонуються, автобуси, агротехніку і послуги, що надаються на сайті www.ais.ua або по телефону 0800-500-205 (безкоштовно з телефонів українських операторів мобільного та стаціонарного зв'язку).