Група компаній АІС – ексклюзивний імпортер  Інфо лінія АІС  0 800 500 205

Перезвоните мне

FAW виводить на український ринок п'ять моделей автомобілів

2019-08-22


Група компаній АІС - ексклюзивний дистриб'ютор автомобілів FAW в Україні планує в найближчі місяці представити на українському ринку відразу 5 новинок. Більшість з них з'явиться у продажу до кінця року. Автомобілі будуть представлені відразу у всіх сегментах автомобільного ринку: легкові, легкі комерційні, середньотонажні і великовантажні.

1) FAW B30 - легковий автомобіль компакт-класу в кузові седан. Поставлятиметься з бензиновим 1,6 літровим двигуном потужністю 109 к.с. з 6-ти ступінчастим японським «автоматом» AISIN.

2) FAW X40 - кросовер компакт-класу. Автомобіль також буде імпортуватися з бензиновим 1,6-літровим двигуном потужністю 109 к.с. та механічною трансмісією.

Традиційно, для українських автолюбителів будуть поставлятися одні з найбагатших по оснащенню комплектацій. Ці моделі можуть скласти конкуренцію європейським, корейським, китайським брендам, які пропонуються в найбільш доступному ціновому сегменті.

3) FAW Tiger VR - легкий комерційний автомобіль вантажопідйомністю до 1,5 тонн, 2,3-літровим дизельним двигуном Weichai потужністю 110 к.с., з посиленою рамою і ходовою частиною, АБС і ГУР.

4) FAW Tiger V - середньотонажний вантажний автомобіль вантажопідйомністю 4,7 тонн, дизельним двигуном Cummins об'ємом 3,8 л потужністю 139 к.с. і трансмісія ZF. Автомобіль також буде поставлятися з посиленою рамою і ходовою частиною, АБС і Гідравлічний підсилювач керма.

Планується, що моделі сімейства FAW Tiger можуть скласти конкуренцію комерційним і вантажним автомобілям ГАЗ.

5) FAW J6P 6х4 і FAW J6P 8х4 - дві модифікації великотоннажних самоскидів з відповідною колісною формулою (6х4 і 8х4), потужністю двигуна 375 к.с. і 390 к.с. та вантажопідйомністю 19 і 23,6 тонн відповідно.

Постачальники комплектуючих для виробництва вантажних автомобілів FAW - провідні світові компанії: Bosch, Wabco, Sachs, ZF, Fast, Eisenmann, TRW, Tenneco та ін.

За підсумком першого півріччя 2019 року FAW Group виготовила 1,6 млн. автомобілів. Протягом декількох десятків років FAW Group співпрацює з провідними світовими автоконцернами, випускаючи автомобілі як під власним брендом, так і автомобілі Volkswagen, Audi, Mazda, Toyota. Компанія представлена ??в 40 країнах світу, їй належить 28 дочірніх компаній, а ще в 18 компаніях FAW володіє контрольним пакетом акцій. У США, ЄС та Китаї працює п'ять Research & Development центрів компанії.

Ексклюзивні дистриб'юторські угоди між АІС і China First Automotive Group Corporation (FAW) були підписані в цьому році. Старт продажів запланований на жовтень 2019 р. Першою моделлю, доступною до покупки стане седан FAW B30.

Більше інформації про Групу компаній АІС, пропоновані автомобілі, автобуси, агротехніку та послуги, що надаються на сайті www.ais.ua або по телефону 0800-500-205 (безкоштовно з телефонів українських операторів мобільного та стаціонарного зв'язку).