Група компаній АІС – ексклюзивний імпортер  Інфо лінія АІС  0 800 500 205

Перезвоните мне

FAW провів унікальний краш-тест зі скидання автомобіля з гвинтокрила!

2019-08-01


Компанія FAW провела унікальний краш-тест зі скидання автомобіля з гвинтокрила. Мета такого тесту - перевірити безпеку автомобіля в разі падіння з висоти і перекидання. Першою випробувальною моделлю став кросовер FAW Besturn Х40.

При спільному огляді авторитетних фахівців з безпеки Китайського центру автомобільних технологій і досліджень та провідних ЗМІ Китаю, отримані відмінні результати випробування. FAW Besturn Х40 став першим автомобільним брендом у Китаї, якому поставили рекорд за цим показником безпеки.

В рамках краш-тесту гвинтокрил піднімає автомобіль від землі, і починає розганятися. Коли його швидкість досягає 120 км/год, він розкриває захват і скидає автомобіль з повітря на землю. Через величезну швидкість падіння, автомобіль, вдаряючись об землю, безперервно перевертається кілька разів. За підсумком тесту була проведена перевірка стану транспортного засобу та зібрані відповідні дані.

Автомобіль показав відмінні результати за всіма пунктами випробування і довів звання «Безпечного Автомобіля»:
- З боку структурної цілісності - кузов автомобіля залишився неушкодженим, двері автомобіля як і раніше легко відкриваються без сторонньої сили.
- Після випробування на вприск було встановлено, що паливний бак не протікає.
- Під захистом утримуючої системи збереглася нормальна поза випробувального манекена водія і переднього пасажира.

Випробування на скидання і перекидання - це відтворення реальної форми дорожньо-транспортної пригоди. Згідно зі статистикою CIDAS, падіння транспортних засобів з мостів, скель або височин є типовою формою аварії. Частка смертельних випадків або серйозних травм, викликаних падінням транспортних засобів з висоти, значно вище, ніж у випадку інших аварій. Дане випробування на скидання з повітря і перекидання якраз імітує цю типову картину аварії, тому випробування є найбільш наближеним до реальності. Отримані результати можуть наочно продемонструвати надійний захист пасажирів в даному виді дорожньо-транспортних пригод.

Високий рівень безпеки автомобілів FAW досягається за рахунок кузовів зміцненого типу «3H», для яких використовується сталь надвисокої міцності. Конструкція мультиканальної передачі енергії моментально розподіляє величезну кінетичну енергію від удару по всьому корпусу, що дозволяє уникнути локальної деформації і тим самим забезпечити безпеку пасажирів. Додатково, передні та задні двері, а також передній та задній бампер посилюються високоміцними протиударними балками. Це дозволяє забезпечити ефективний захист пасажирів як при лобовому, так і бічному зіткненнях.

При проходженні чергового краш-тесту C-NCAP, Besturn X40 також отримав максимальну п'ятизіркову оцінку безпеки.

Безпека - одна з головних складових при проектуванні модельної лінійки FAW Besturn. Перше великомасштабне випробування в Китаї на скидання і перекидання автомобіля руйнує звичні стереотипи і демонструє високий рівень безпеки автомобілів FAW.

В Україні FAW представляє ексклюзивний дистриб'ютор - Група компаній АІС. Продажі легкових, комерційних та вантажних автомобілів FAW в нашій країні почнуться восени цього року.