Група компаній АІС – ексклюзивний імпортер  Інфо лінія АІС  0 800 500 205

Перезвоните мне

FAW та Toyota підписали угоду про стратегічне співробітництво!

2019-10-28


FAW Group (FAW) та Toyota Motor Corporation (Toyota) підписали рамкову угоду про стратегічне співробітництво щодо розвитку електрифікованих та інтелектуальних транспортних засобів.

Відповідно до угоди, FAW та Toyota будуть використовувати свої напрацювання для розробки гібридних автомобілів, електричних транспортних засобів, а також транспортних засобів на водневих паливних елементах. Таким чином FAW зробить належний внесок у захист та покращення екологічного середовища, а також сприятиме науково-дослідним розробкам та популяризації електрифікованих транспортних засобів. Крім того, співпраця допоможе обом сторонам реалізувати обмін ресурсами та особистим досвідом.

FAW є провідним світовим виробником легкових і вантажних автомобілів та автобусів. Створена в 1953 році, компанія є найстарішою та найбільшою автомобільною групою в Китаї. Щорічні продажі перевищують три мільйони одиниць.

Нагадаємо, бренд FAW в Україні представляє ексклюзивний дистриб'ютор Група компаній АІС. Відомо, що компанія в найближчі місяці збирається представити на українському ринку відразу п'ять новинок в сегменті седанів, кросоверів, легких комерційних, середньо- і великотоннажних вантажних автомобілів.

Відзначимо, що на сьогоднішній день в мережі АІС вже доступний до покупки седан компакт-класу FAW B30.

FAW B30 - це поєднання ергономічності, практичності і доступної ціни. Він може стати вигідним придбанням, як для сім'ї, так і для бізнесу. FAW B30 має привабливий і сучасний зовнішній вигляд і може легко скласти конкуренцію автомобілям від провідних світових виробників. Новинка комплектується 1.6-літровим атмосферним бензиновим двигуном CA4GB16 власної розробки. Але варто звернути увагу на наявність родинних зв'язків з моторами Volkswagen. Потужність двигуна 109 к.с. при 5500 об. / хв., максимальний крутний момент 155 Нм при 3600 об / хв. Покупцям пропонується версія з 6-ступінчастим японським «автоматом» AISIN. Заявлена заводом витрата палива в комбінованому циклі 6.7 л / 100 км. FAW B30 має цілий набір систем безпеки: ABS, EBD, TCS, ESP, а також 2 подушки безпеки для водія і переднього пасажира, центральний замок та іммобілайзер. Крім того, FAW B30 має кузов з підвищеною жорсткістю завдяки посиленій конструкції 3H. Світлодіодні фари Eagle-eye освітлюють дорогу більш інтенсивним світлом.

Автомобіль можна придбати в Кредит, Лізинг і Трейд-Ін. Власникам FAW B30 буде доступний безкоштовний асистанський сервіс.

Відзначимо, що в офіційній дилерській мережі АІС, в кінці листопаду, стартує продаж ще однієї новинки - кросовера компакт-класу FAW X40.

Більше інформації про пропоновані автомобілі FAW і послуги, що надаються на сайті https://faw.ais.ua або по телефону 0800-500-205 (безкоштовно з телефонів українських операторів мобільного та стаціонарного зв'язку).