Група компаній АІС – ексклюзивний імпортер  Інфо лінія АІС  0 800 500 205

Перезвоните мне

FAW Group вперше увійшла в першу сотню рейтингу найбільших світових компаній Fortune Global 500!

2019-08-02


Відповідно до опублікованого в липні 2019 року чергового рейтингу найбільших світових компаній Fortune Global 500 - FAW Group займає 87-е місце! За рік рейтинг компанії покращився відразу на 38 позицій! Всього в Fortune Global 500 в цьому році увійшло 129 китайських компаній. Згідно з опублікованими даними оборот компанії за минулий фінансовий рік склав $ 89,8 млрд, що більше на 29%, ніж роком раніше. Чисельність співробітників компанії перевищує 142 тис. чол.

FAW Group - один з провідних світових виробників легкових, вантажних автомобілів і автобусів. Заснована в 1953 році, компанія є найстарішою автомобільною групою Китаю. Річний обсяг продажів перевищує три мільйони одиниць. За підсумком першого півріччя 2019 року компанія виробила 1,6 млн. автомобілів.

FAW Group протягом декількох десятків років співпрацює з провідними світовими автоконцернами, випускаючи автомобілі як під власним брендом, так і автомобілі Volkswagen, Audi, Mazda; Toyota.

Компанія представлена ??в 40 країнах світу, їй належить 28 дочірніх компаній, а ще в 18 компаніях FAW володіє контрольним пакетом акцій. У США, ЄС та Китаї працює 5 R & D центрів компанії.

Як раніше було заявлено, FAW планує вийти на український ринок легкових та вантажних автомобілів. Так, нещодавно FAW підписала ексклюзивні угоди з Групою компаній АІС - одним з найбільших в Україні операторів з продажу та сервісного обслуговування автомобілів, автобусів і агротехніки. Відповідно до умов підписаних угод Група компаній АІС буде здійснювати імпорт, роздрібний продаж як вантажних (вантажопідйомністю від 1,5 до 40,0 тонн), так і легкових автомобілів (седани і кросовери) бренду FAW, а також займатися розвитком дилерської мережі, організацією гарантійного та післягарантійного та сервісного обслуговування. Старт продажів автомобілів FAW в Україні заплановано на вересень 2019 року.

Більше інформації про Групу компаній АІС, пропоновані автомобілі, автобуси, агротехніку та послуги, що надаються на сайті www.ais.ua або по телефону 0800-500-205 (безкоштовно з телефонів українських операторів мобільного та стаціонарного зв'язку).