Група компаній АІС – ексклюзивний імпортер  Інфо лінія АІС  0 800 500 205

Перезвоните мне

Компанія FAW Group вперше взяла участь у Франкфуртському автосалоні.

2019-09-25


First Automotive Group Corporation вперше в своїй історії взяла участь у Франкфуртському міжнародному автомобільному салоні. FAW Group представила на мотор-шоу свій преміальний бренд Hongqi.

Hongqi презентував у Франкфурті дві моделі, в яких втілені новітні технологічні розробки компанії: S9 і E115.

Hongqi S9 - концепт, який поєднує в собі дизайнерські рішення Hongqi з передовими технологіями. Модель оснащена новітнім гібридним двигуном V8T максимальної потужністю 1400 к.с. і макс. швидкістю 400 км / год. Автомобіль розганяється до 100 км / год за 1,9 сек. Кузов автомобіля виготовлений з ультралегкого вуглецевого волокна.

Hongqi E115 - ще один концепт компанії. Це повнорозмірний «розумний» електричний кросовер з запасом ходу на 600 км і системою автопілоту на рівні L4. Автомобіль здатний розганятися від 0 до 100 км / год за 4 сек., Оснащений інтелектуальним повним приводом, пневматичною підвіскою і різними режимами водіння. Е115 здатний самостійно вибирати режим водіння і рівень автопілота в залежності від дорожніх умов і переваг водія.

Виступаючи на автосалоні, глава правління FAW Group Сюй Люпин зазначив: «Китайська автомобільна промисловість демонструє найяскравіші перспективи розвитку. Бренди FAW і Hongqi дотримуються концепції сталого зростання, слідують духу інновацій і прагнуть зробити власний внесок у сприятливий розвиток галузі ».

Нагадаємо, бренд FAW в Україні представляє ексклюзивний дистриб'ютор Група компаній АІС. Як раніше було заявлено, компанія в найближчі місяці представить на українському ринку відразу п'ять новинок в сегменті седанів, кросоверів, легких комерційних, середньо- і великотоннажних вантажних автомобілів.

Першою моделлю, доступною для покупки в Україні став міський седан компакт-класу FAW B30, пропонований в максимальній комплектації Enjoy з автоматичною трансмісією всього за 299 000 грн.

Детальніше про автомобілі FAW можна дізнатися на сайті https://faw.ais.ua або за телефоном інформаційної лінії АІС 0800500205 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів).