Група компаній АІС – ексклюзивний імпортер  Інфо лінія АІС  0 800 500 205

Перезвоните мне

FAW Group почала будівництво нового R&D-центру

2020-04-13


FAW Group оголосила про початок будівництва нового Research & Development центру в місті Чанчунь на північному сході Китаю. У новому центрі будуть розроблятися автомобілі на нових видах енергії та інші інноваційні рішення. Загальний обсяг інвестицій в проект складе 2,7 млрд. юанів (близько $380 млн.). Даний R&D-центр забезпечить групі повний цикл НДДКР і випробувань нових моделей. Робота над створенням автомобілів FAW зараз ведеться в 5-ти R&D центрах по всьому світу, включаючи Німеччину та США.

Раніше FAW Group підписала ряд угод про стратегічне співробітництво в області R&D з такими компаніями, як Toyota Motor Corporation та Alibaba.

Згідно угоди з Toyota, обидві компанії будуть використовувати свої напрацювання для розробки гібридних, електричних автомобілів, а також транспортних засобів на водневих паливних елементах. Alibaba братиме участь в створенні глобальної цифрової інфраструктури FAW Group, а також в проектах НДДКР, маркетингу, обслуговуванні клієнтів, пропонуючи свої технології обробки даних. Серед пріоритетів - розробка нового покоління Intelligent-Connective Vehicle (ICV), дослідження в області «інтелектуальної логістики», «Інтернету речей», блокчейна.

Згідно опублікованого в липні 2019 р. рейтингу найбільших світових компаній Fortune Global 500 - FAW Group зайняла вісімдесят сьоме місце, поліпшивши свої позиції за рік відразу на 38 пунктів! FAW - перша автомобільна компанія, створена в КНР, розпочала роботу в 1953 р, займає лідируючі позиції в Китайській автомобільній промисловості. Обсяг продажів FAW перевищує 3 мільйони автомобілів на рік. Компанія активно співпрацює з такими виробниками як Volkswagen, Audi, Mazda, Toyota. Група представлена в 40 країнах світу, їй належить 28 дочірніх компаній, а ще в 18 компаніях FAW володіє контрольним пакетом акцій.

В Україні FAW представляє ексклюзивний дистриб'ютор Група компаній АІС, який пропонує легкові автомобілі і кросовери, середньо- і великотоннажний вантажний транспорт.