Група компаній АІС – ексклюзивний імпортер  Інфо лінія АІС  0 800 500 205

Перезвоните мне

АІС презентує седан FAW B30 на біпаливному двигуні!

2019-11-15


Ексклюзивний дистриб'ютор бренду FAW в Україні - Група компаній АІС оголошує про початок продажів седана FAW B30 на біпаливному двигуні (бензин + газ).

На автомобіль встановлюється преміальне італійське газобалонне обладнання IV покоління із системою розподіленого уприскування - Tartarini або GFI, що використовується найбільшими світовими виробниками (Mercedes-Benz, Land Rover, Fiat, Mitsubishi, Hyundai, KIA та ін.). В даному обладнанні використовуються новітні технології, що дозволяють подовжити ресурс двигуна, експлуатувати автомобіль на газі без істотного збільшення витрат палива і без втрати потужності двигуна. У тому числі є функція по збереженню від перегріву і прогорання клапанів.

Установка ГБО Tartarini або GFI на автомобілі FAW B30 схвалена заводом-виробником. Конструкторсько-випробувальні роботи проводилися за участю представників виробників ГБО. І на автомобіль і цін на ГБО діє стандартна заводська гарантія - 3 роки або 100 тис. пробігу (що настане раніше).

При середньому пробігу в місяць 1500 км., ГБО повністю себе окупить всього за 12 міс., після чого власник зможе економити на паливі до 50% бюджету.

Варто особливо відзначити, що ціна ГБО з установкою, істотно нижче, ніж у брендів-конкурентів і становить всього 15 500 грн. *

Нагадаємо, що на седан компакт-класу FAW B30 з коробкою «Автомат» діє акційна ціна - від 281 900 грн. ** FAW B30 - одна з останніх розробок провідного світового автовиробника FAW Corporation. В автомобілі втілені новітні технологічні досягнення компанії. Протягом десятків років FAW Corporation активно розвиває кооперацію і співпрацю з Volkswagen, Toyota, Mazda та ін.

Автомобіль можна придбати в Кредит, Лізинг та Трейд-Ін. *** Власникам нового FAW B30 доступний безкоштовний асистанський сервіс.

Більше інформації про пропоновані автомобілі FAW і послуги, що надаються на сайті https://faw.ais.ua/ або по телефону 0800-500-205 (безкоштовно з телефонів українських операторів мобільного та стаціонарного зв'язку).

  

МЫ В СОЦИАЛЬНЫХ СЕТЯХ

  

YOUTUBE

  

FACEBOOK

  

INSTAGRAM

  

* Вказана ціна за одиницю комплекту товару з установкою на 15.11.2019 р Ціна може бути змінена в залежності від зміни обмінного курсу валюти закупівлі, а також в разі зміни комерційної політики виробника. З метою уточнення актуальною ціни необхідно звертатися до продавця.
** Вказана ціна за одиницю товару в комплектації Comfort на 12.11.2019 р Спеціальна цінова пропозиція діє з 12.11.2019г. до 30.11.2019г. в торгівельно-сервісній мережі АІС по всій Україні. Ціна може бути змінена в залежності від зміни обмінного курсу валюти закупівлі, а також в разі зміни комерційної політики виробника. З метою уточнення актуальною ціни необхідно звертатися до продавця.

*** Послуги кредитування і лізингу здійснюються компаніями партнерами (банки та лізингові компанії), які мають відповідні ліцензії НБУ та Держкомфінпослуг. Більш детальну інформацію про партнерів та умови програм кредитування, лізингу уточнюйте у Продавця.