Група компаній АІС – ексклюзивний імпортер  Інфо лінія АІС  0 800 500 205

Перезвоните мне

Група компаній АІС підписала дистриб'юторську угоду з China First Automotive Group Corporation

2019-04-04


Група компаній АІС - один з найбільших в Україні операторів з продажу та сервісного обслуговування автомобільної техніки для бізнесу, підписала Ексклюзивну Дистриб'юторську угоду з провідною китайською автомобільною корпорацією China First Automotive Group Corporation (скор. FAW).

Відповідно до умов ексклюзивної дистриб'юторської угоди Група компаній АІС представлятиме в Україні компанію FAW Trucks, яка займається виробництвом малотоннажних, середньотонажних і великовантажних автомобілів.

Група компаній АІС буде імпортувати модельну лінійку вантажних автомобілів FAW вантажопідйомністю від 2,8 до 40,0 тонн, займатися розвитком дилерської мережі, проведенням гарантійного та сервісного обслуговування.

Реалізацією модельного ряду FAW кінцевим клієнтам планується проводити як силами власної торгової мережі АІС, так і за допомогою залученої дилерської мережі.

Група компаній АІС планує поставляти в Україну вантажні автомобілі FAW як у вигляді шасі, так і бортових автомобілів, а також самоскидів. В Україні, на замовлення АІС, на потужностях автомобільного заводу ВО «Авто-Холдинг» м. Кременчук, заплановано виробництво широкої лінії автомобілів з різними типами надбудови: бортові, фургони, самоскиди, зерновози, комунальна техніка і т.д. Залежно від моделі, рівень локалізації складе від 15% до 40%.

Інвестиції Групи компаній АІС та заводу ВО «Авто-Холдинг», за проектом FAW в Україні, в розвиток інфраструктури виробництва, продажу, гарантійного та сервісного обслуговування, закупівлю обладнання, навчання персоналу складають близько півмільйона доларів США.

Як зазначив директор з маркетингу Групи компаній АІС Сергій Боровик: «Ринок нових вантажних автомобілів один з найстабільніших що розвиваються. Його ємність за підсумками 2018 року перевищила докризові значення і склала 4,7 тис. од., Зростання до минулого року склало 22%. Наша компанія завжди мала сильні позиції в цьому сегменті. Ми впевнені, що за допомогою такого надійного партнера як FAW ми зміцнимо своє становище, і запропонуємо покупцям досить багато нових моделей вантажівок для бізнесу, що швидко окупаються».

Старт продажів запланований на другу половину 2019 року.

FAW - перша автомобільна компанія, створена в КНР, розпочала роботу в 1953 р. Її створення ознаменувало собою початок розвитку автомобільної індустрії країни. Корпорація FAW займає лідируючі позиції в Китайській автомобільній промисловості. Обсяг продажів FAW перевищує 3 мільйони автомобілів на рік. Корпорація FAW займає 132 місце в рейтингу 500 найбільших світових компаній за версією Fortune Global і представлена ??в 40 країнах світу. Корпорація FAW активно співпрацює з такими виробниками як Volkswagen, Audi, Mazda, Toyota.

У перспективі Група компаній АІС планує подальшу співпрацю з China First Automotive Group Corporation в напрямку легкових автомобілів, електромобілів і автобусів FAW для поставки в Україну.

Більше інформації про Групу компаній АІС, пропонованих легкових і вантажних автомобілях, автобусах, тракторах і послуги на сайті www.ais.ua або по телефону 0800-500-205 (безкоштовно з телефонів українських операторів мобільного та стаціонарного зв'язку).