Група компаній АІС – ексклюзивний імпортер  Інфо лінія АІС  0 800 500 205

Перезвоните мне

Група компаній АІС буде імпортувати в Україну легкові автомобілі FAW!

2019-07-12


Група компаній АІС - один з найбільших в Україні операторів з продажу та сервісного обслуговування автомобілів, автобусів і агротехніки підписала угоду на поставку легкових автомобілів бренду FAW. Група компаній АІС буде здійснювати імпорт, роздрібний продаж автомобілів (седани і кросовери), також займатися розвитком дилерської мережі, проведенням гарантійного та післягарантійного сервісного обслуговування. Автомобілі FAW виробляються китайською корпорацією First Automotive Group Corporation (скор. FAW). Це перша автомобільна компанія, утворена в КНР, яка розпочала роботу в 1953 р. Її створення ознаменувало собою початок розвитку автомобільної індустрії КНР. Корпорація FAW займає лідируючі позиції в Китайській автомобільній промисловості. Обсяг продажів FAW перевищує 3 мільйони автомобілів на рік. Корпорація FAW займає 132 місце в рейтингу 500 найбільших світових компаній за версією Fortune Global і представлена ??в 40 країнах світу. FAW має спільні підприємства з виробництва автомобілів з групою Volkswagen AG і Toyota Motor Corporation, а також веде розробку модельного ряду з їх активною участю і використовує їх технології, агрегати і комплектуючі при виробництві автомобілів. Відзначимо, що FAW виробляє в Китаї такі моделі, як Volkswagen CC, Volkswagen Bora; Audi A4, A6, Q5 і Q3; Toyota Prius, LC200 і RAV4 та ін.

Як зазначив директор з маркетингу АІС Сергій Боровик: «Ринок нових легкових автомобілів демонструє ознаки відновлення. При цьому за останні кілька років пропонований модельний ряд в low-cost сегменті скоротився в рази, у покупців зараз дуже обмежений вибір моделей і в основному це невеликі седани B-класу. Ми бачимо великий потенціал для розвитку FAW в Україні. Лідерство FAW на одному з найбільш конкурентних у світі ринків підтверджує, що продукція цієї компанії високонадійна, високотехнологічна і йде в ногу зі світовими трендами автомобілебудування. Ми плануємо запропонувати нашим покупцям автомобілі за доступними цінами, більшого розміру і традиційно, з більш багатою комплектацією і оснащенням».

Реалізацію модельного ряду легкових автомобілів FAW кінцевим покупцям планується проводити як власними силами, так і за допомогою дилерської мережі.

Нагадаємо, що Група компаній АІС раніше підписала ексклюзивну дистриб'юторську угоду з підрозділом вантажних автомобілів FAW.

Відзначимо, що в перспективі Група компаній АІС планує розширення співробітництва з China First Automotive Group Corporation в напрямку електромобілів і автобусів FAW.

Старт продажів легкових автомобілів FAW в Україні заплановано на вересень 2019 року.

Більше інформації про Групу компаній АІС, автомобілі, що пропонуються, автобуси, агротехніку і послуги, що надаються на сайті www.ais.ua або по телефону 0800-500-205 (безкоштовно з телефонів українських операторів мобільного та стаціонарного зв'язку).