Група компаній АІС – ексклюзивний імпортер  Інфо лінія АІС  0 800 500 205

Перезвоните мне

Про FAW

Автомобілі FAW виробляються китайською корпорацією First Automotive Group Corporation (скор. FAW) - однієї з провідних світових виробників легкових, вантажних автомобілів та автобусів.

FAW – перша автомобільна компанія в Китаї, яка була заснована у 1953 році.

Історія корпорації FAW почалась у м. Чанчунь, в якому почав роботу перший завод в Китаї з виробництва автомобілів. Його відкриття дало потужний поштовх для початку розвитку автомобільної індустрії країни.

Корпорація FAW на протязі десятків років існування активно розвивалась та співпрацювала з лідерами світового автопрому:

17 травня 1988 р. FAW Group і Volkswagen AG підписали угоду про імпорт і спільну збірку седанів AUDI 100.

20 листопада 1990 р. FAW Group і Volkswagen AG підписали угоду про спільне виробництво автомобіля Volkswagen Jetta.

1 червня 1995 року перший Volkswagen Golf IV зійшов з конвеєра FAW.

9 березня 2002 р. FAW Group і Mazda Motor Corporation підписали угоду про технічне співробітництво з виробництва седана Mazda 6.

29 серпня 2002 р. FAW Group і Toyota Motor Corporation підписали угоду про встановлення стратегічного і довгострокового партнерства.

21 жовтня 2002 р. FAW запускає виробництво автобусів середнього класу Toyota Coaster.

9 квітня 2003 р FAW Group і Toyota Motor Corporation підписали угоду про спільне виробництво в Китаї чотирьох моделей Toyota, включаючи Corolla, Crown, Land Cruiser Prado і гібридний Prius.

31 жовтня 2005 р. FAW і Daihatsu Motor Co. Ltd підписали угоду про технічне ліцензування для виробництва автомобіля Daihatsu Xenia MPV.

1 січня 2006 року FAW Volkswagen і Audi AG об'єднують маркетинг і продажі автомобілів місцевого та імпортного виробництва в єдину бізнес-групу.

18 серпня 2006 р. розпочало роботу спільне підприємство з Y-TEC Corporation і Sumitomo Corporation для виробництва авто компонентів для автомобілів Mazda.

6 листопада 2006 року розпочало працювати спільне підприємство FAW з французькою компанією Valeo.

Виробничі майданчики Корпорації FAW розташовані як в Китаї, так і за його межами. Компанія активно інвестує в розвиток інфраструктури:

22 лютого 1992 р. FAW Group побудувала завод з виробництва вантажівок в Танзанії.

7 грудня 2004 р. Канцлер Німеччини Герхард Шредер взяв участь в церемонії урочистого відкриття 2-го заводу FAW Volkswagen з інвестиціями $ 1,1 млрд.

26 травня 2005 року почалося будівництво нового заводу з виробництва двигунів Volkswagen FAW Engine (Dalian) Co. Ltd. вартістю $ 194 млн. з запланованим обсягом річного випуску 300 000 двигунів.

16 жовтня 2006 р. FAW запустив виробництво дизельних двигунів Deutz потужністю від 160 до 300 к.с. для вантажних автомобілів.

20 квітня 2007 р FAW Toyota Engine Co. Ltd. (TFTE) оголосила про будівництво нового заводу з інвестиціями 270 млн. дол. США з обсягом виробництва 220 000 двигунів на рік серії ZR (Dual VVT-i 1,6 л. І 1,8 л.).

22 листопада 2007 р. FAW Group оголосила про початок будівництва спільного заводу в Мексиці. FAW ставши першим китайським автовиробником, який вийшов на швидко зростаючий автомобільний ринок Мексики.

У грудні 2010 року завершилося будівництво нового заводу, побудованого спільно з GM, в місті Чанчун.

У травні 2011 року почав працювати завод в Харбіні, побудований спільно з GM. Потужність заводу становить 100 тисяч вантажівок на рік.

У 2013 році в співдружності з African Investment Company і Algeria Arco Fina Group FAW відкрила завод в Алжирі.

На сьогоднішній день, Корпорація FAW, займає лідируючі позиції в Китайській автомобільній промисловості. Обсяг продажів FAW перевищує 3 мільйони автомобілів на рік. Грошовий обіг компанії за 2018 рік склав більше $89,8 млрд. дол. Кількість працівників понад 142 тис. чол. Згідно з опублікованими в 2019 р. даними Корпорація FAW займає 87 місце в рейтингу 500 найбільших світових компаній за версією Fortune Global.

Корпорації FAW наразі представлена у 40 країнах світу. Їй належить 28 дочірніх компаній, а ще в 18 компаніях FAW володіє контрольним пакетом акцій.

У США, ЄС та Китаї працює 5 R&D центрів компанії:

Глобальна штаб-квартира R&D в м. Чанчунь (Китай)

Центр Передових Технічних Інновацій в м. Пекін (Китай).

Центр досліджень і розробок автомобілів «New Energy» в м. Шанхай (Китай).

Центр перспективних досліджень і розробок в м. Мюнхен (Німеччина).

Науково-дослідний центр AI - в Силіконовій Долині, Каліфорнія (США).

ПРОДУКЦІЯ FAW: вантажівки (малої, середньої і великої вантажопідйомності), позашляховики, легкові автомобілі, автобуси. Продукція FAW - високонадійна, високотехнологічна і йде в ногу зі світовими трендами автомобілебудування. Завдяки своїй привабливій вартості, а також невеликим експлуатаційним витратам автомобілі FAW користуються особливою популярністю по всьому світу, в тому числі і в Україні.

Корпорація FAW має спільні підприємства з Volkswagen Group, Toyota Motor Corporation, Mazda Motor Corporation та ін. провідними автовиробниками, що дозволяє їй втілювати в розробку своїх автомобілів найновіші досягнення автобудування.

МЕТА КОРПОРАЦІЇ FAW — виробляти продукцію і надавати послуги найвищої якості, які б повністю відповідали очікуванням клієнта, за підтримки добре налагодженої мережі сервісного обслуговування, що працює відповідно до світових стандартів.